3,300.00

Praca Czechy przy produkcji elektroniki od zaraz bez języka, Pardubice 2021

  • Miasto lub region: Pardubice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 12:00

Firma z miasta Pardubice poszukuje chętnych, a także pary do pracy w Czechach przy produkcji elektroniki. Zatrudnienie bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione darmowo!

OPIS STANOWISKA
-Montaż oraz kontrola wizualna elementów elektronicznych
-Produkcja i montaż komputerów i serwerów
-Idealna praca także dla kobiet, par

OFERUJEMY
-Czeska umowa o prace
-Praca w systemie dwuzmianowym
-Wynagrodzenie podstawowe 19 350 CZK brutto
-Bonus za ilościowe wyniki w pracy 1 000 CZK
-Dodatek 2 000 CZK brutto za pracę w systemie 12h
-Cotygodniowe zaliczki 1 000 CZK
-Przeciętne zarobki naszych pracowników to 22 350 CZK brutto – 3 300 PLN netto
-Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy
20 dni urlopu
-Bony żywnościowe 80 CZK z czego 55% przepłaca pracodawca
-Praca w czystym, cichym środowisku.

WYMAGANIA
-Zręczność manualna
-Odpowiedzialne podejście do pracy
-Dobra kondycja fizyczna oraz dobry wzrok
-Gotowość do pracy na stojąco
-Gotowość do pracy po 12 godzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV. Kontaktujemy się w ciągu 24 godzin z kandydatami.

michal.kowalczyk@manuvia.com

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz!

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

ID ogłoszenia: 8326027df21e4a37

ilość wszystkich wyświetleń: 404, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez michalkowalczyk

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez michalkowalczyk »