146 DKK brutto/h

Praca Dania bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Odense 2020

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 marca 2020 19:08

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Danii. Zatrudnienie na produkcji zabawek w fabryce z Odense dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 146 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • manualna praca na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także do zadań będzie należało odlewanie elementów, montowanie części oraz dbanie o wysoką jakość produkcji itp.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu;
  • dokładność;
  • sprawność manualna;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: sikker@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/13/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-zabawek-odense-2020/

ID ogłoszenia: 8905e5fe0d1df4d4

2 komentarze na “Praca Dania bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Odense 2020”

  1. Sylwia Woźniak na 14 kwietnia 2020 @ 18:14

    Witam jestem zainteresowań praca za grania na produkcji lub sprzątaniu mój numer kontaktowy +48792098877

  2. Dzień dobry. Jestem zainteresowana praca w Danii. Posiadam uprawnienia na
    autobusy . Znajomość języka szwedzkiego i norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Zostaw odpowiedź do Sylwia Woźniak