128,40 DKK za godz. brutto

Praca Dania bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu łososia Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 20:43

Zakład przetwórstwa rybnego w Kopenhadze poszukuje pracowników do pakowania oraz filetowania łososia od zaraz. Praca w Danii bez znajomości języka dla dwóch osób.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: 128,40 DKK za godzinę brutto.

Lokalizacja: Dania, Kopenhaga.

Wolne wakaty: 2.

Zadania na stanowisku:

  • filetowanie łososia;
  • utrzymanie porządku na stanowisku;
  • pakowanie;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Danii od zaraz;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie plusem;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • brak chorób;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • szacunek do pracy;
  • bezproblemowość.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 8 tygodni;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • etaty dla dwóch osób;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • szkolenie wstępne;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • zdobycie ciekawego doświadczenia;
  • przyjazną, międzynarodową załogę.

Aplikacje:
Kandydatury prosimy składać poprzez stronę internetową:

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-filetowanie-pakowanie-lososia-kopenhaga-bez-jezyka-dunskiego/

ID ogłoszenia: 72256c9ca2450ec0

ilość wszystkich wyświetleń: 4163, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Praca Dania bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu łososia Kopenhaga”

  1. Witam Razem z Mężem jesteśmy bardzo zainteresowani pracą i możemy wyjechać w każdej chwili,jesteśmy pracowici,uczciwi i lubimy porządek w domu jak w miejscu pracy proszę o kontakt telefoniczny 511312153 lub emailem vena646@wp.pl
    pozdrawiam Edyta.

  2. Para chce pracowac na 25 lutego 2016 @ 14:11

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani oferta pracy na okres 8 tyg. Chętnie nabędziemy nowe umiejętności i doświadczenie. Jesteśmy chętni do pracy. Prosimy o kontakt.
    Pozdrawiamy!

  3. witam podejme prace od zaraz przebywam w Danii w miescie Esbjerg i chetnie dojade do Kopenchagi prosze o kontak na numer +4571495388 dziekoje pozdrawjam

  4. Witam podejme sie pracy od zaraz mieszkam obecnie w Arhus obecnie jestem

Zostaw odpowiedź do radek