do uzgodnienia

Praca Dania na budowie bez języka pomocnik przy rozbiórkach Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 19 września 2015 01:50

Firma budowlana z Kopenhagi od zaraz zatrudni pomocników przy rozbiórkach. Dania praca bez znajomości języka duńskiego na budowie dla pracowników budowlanych.

Stanowisko: Pomocnik przy rozbiórkach

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • skuwanie płytek
  • demontaż ścian, okien, drzwi
  • wynoszenie gruzu
  • sortowanie odpadów na placu budowy

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • znajomość języka duńskiego nie jest wymagana
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • wysokie zarobki w postaci pensji podstawowej oraz diety

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV i dokumentów potwierdzających doświadczenie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:

Ogłoszenie nieaktualne!

ID ogłoszenia: 46555fc9a57cee31

ilość wszystkich wyświetleń: 3645, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Dania na budowie bez języka pomocnik przy rozbiórkach Kopenhaga”

  1. Jaka stawkę możecie mi zaproponować. Pracowałem ogólnie jakieś pół roku na budowie jako pomocnik budowlany a także przy rozbiorkach (wyburzanie ścianek działkowych, pieców kaflowych, zrywanie sufitow itp.)
    Pozdrawiam