130 DKK/h brutto

Praca Dania od zaraz na budowie rozbiórki bez znajomości języka Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:17

Możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz na budowie z Aarhus. Ogłoszenie zatrudnienia przy rozbiórkach budynków dla robotników bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach

Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 130 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wyburzaniu budynków wewnątrz
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in. demontowanie ogrzewania i szafek, zrywanie podłóg, sufitów oraz ścianek działowych, itd.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość wyjazdu do Danii od zaraz na własny koszt
  • brak uzależnień
  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi do wyburzania
  • posiadanie własnej odzieży roboczej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie miesięcznego kontraktu
  • dużą liczbę godzin tygodniowo, od 37 do 45
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych na koszt pracodawcy
  • dodatki świąteczne i wakacyjne

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

manager@fwwlm.com lub fortuna381@wp,pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-275hgm/

ID ogłoszenia: 2675a0b46218b7a7

1 odpowiedź na “Praca Dania od zaraz na budowie rozbiórki bez znajomości języka Aarhus”

  1. Janusz Hernik na 29 grudnia 2017 @ 23:46

    jestem zainteresowany ofertą pracy