146 DKK brutto/h

Praca Dania od zaraz na magazynie spożywczym bez znajomości języka 2018 Herning

  • Miasto lub region: Herning
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 13:47

Hurtownia spożywcza z Herning od zaraz zatrudni chętnych do pracy w Danii na magazynie przy kompletowaniu zamówień. Oferta 2018 dla osób bez znajomości języka duńskiego ale z komunikatywnym angielskim.

Stanowisko: Magazynier
Nr referencyjny ogłoszenia: ATS/02/2018
Miejsce zatrudnienia: Herning, Dania
Wynagrodzenie: 146 DKK na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie dużej hurtowni spożywczej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień dla sklepów
  • zadania wykonywane są zespołowo oraz samodzielnie

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • znajomość języka duńskiego będzie mile widziana aczkolwiek ze względu na trudność nie wymagana
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie i wydajność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 2200 DKK miesięcznie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • legalną umowę o pracę – początkowo okres próbny a później możliwość przedłużenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Aktualnie czekamy na państwa zgłoszenia pod adresem:

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość należy zatytułować: „ATS/02/2018” i załączyć aktualne CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 57058907c7057918

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez arbejdetilbyde

Ostatnie przedmioty dodane przez arbejdetilbyde »