146 DKK brutto/h

Praca Dania od zaraz na magazynie spożywczym bez znajomości języka 2018 Herning

  • Miasto lub region: Herning
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 13:47

Hurtownia spożywcza z Herning od zaraz zatrudni chętnych do pracy w Danii na magazynie przy kompletowaniu zamówień. Oferta 2018 dla osób bez znajomości języka duńskiego ale z komunikatywnym angielskim.

Stanowisko: Magazynier
Nr referencyjny ogłoszenia: ATS/02/2018
Miejsce zatrudnienia: Herning, Dania
Wynagrodzenie: 146 DKK na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie dużej hurtowni spożywczej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień dla sklepów
  • zadania wykonywane są zespołowo oraz samodzielnie

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • znajomość języka duńskiego będzie mile widziana aczkolwiek ze względu na trudność nie wymagana
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie i wydajność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 2200 DKK miesięcznie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • legalną umowę o pracę – początkowo okres próbny a później możliwość przedłużenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Aktualnie czekamy na państwa zgłoszenia pod adresem:

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość należy zatytułować: “ATS/02/2018” i załączyć aktualne CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 57058907c7057918

2 komentarze na “Praca Dania od zaraz na magazynie spożywczym bez znajomości języka 2018 Herning”

  1. jestem zainteresowany tą ofertą pracy dla dwóch osób wiadomość na meyla

  2. meyl address to me oaza.nocka@wp.pl
    I am interested in working for your company, cv will send you after entering the wrong address

Zostaw odpowiedź do jerzy K

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez arbejdetilbyde

Ostatnie przedmioty dodane przez arbejdetilbyde »