do ustalenia

Praca Holandia od zaraz w Tilburgu bez języka pakowanie sałatek

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 07:30

Firma z Tilburga poszukuje od zaraz pakowaczy do podjęcia pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu sałatek. Oferta bez znajomości języka z zapewnionymi dobrymi warunkami finansowymi.

Lokalizacja: Tilburg.
Wynagrodzenie: do ustalenia.
Stanowisko: pracownik produkcji.
Liczba wolnych wakatów: pięć.
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie sałatek i innych produktów świeżych;
  • naklejanie etykiet na produkty;
  • nadziewanie papryczek serem;
  • sprawne pakowanie pudełek;

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski lub niemiecki;
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania;
  • dobry stan zdrowia;
  • kondycja fizyczna;
  • punktualność i dokładność;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • przestrzeganie norm i procedur obowiązujących w zakładzie;
  • higiena osobista na wysokim poziomie.

Oferujemy:

  • możliwość zakwaterowania;
  • szkolenia;
  • pracę w zgranym zespole;
  • wsparcie polskich rezydentów
  • ubezpieczenie;
  • możliwość korzystania z świadczeń socjalnych;
  • transport do miejsca pracy;

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz rejestracyjny na stronie: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221354/0/1/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-pakowanie-salatek-tilburg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 86256704d27c7814

3 komentarze na “Praca Holandia od zaraz w Tilburgu bez języka pakowanie sałatek”

  1. Witam wraz z trójką znajomych jesteśmy w Holandii [Waalwiijk] chccielibyśmy podjąć tę że pracę, proszę o jakiś kontakt. Mamy wszystkie dokumenty, checi zaangażowanie i kulturę, pozdrawiam!

  2. Jestem zainteresowana ta oferta pracy zakwaterowanie mam w tilburgu u siostry Jestem z Chorzowa czy mozna jechac na fakture prosze o kontakt +48573340542

  3. iestem zainteresowana praca 535502540 moze ktos wyiezdza i potrzebuie pomocy do pracy iestem do dyspozyci czekam chce lepiej zyc

Zostaw odpowiedź do Simon