15,20 €/h +dieta

Praca Niemcy bez języka przy sprzątaniu i odkażaniu wagonów metra od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 17:27

Przy sprzątaniu i odkażaniu wagonów metra potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 15,20 Eur brutto na godz. + dieta 21,00 Eur netto na dobę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca przeważnie na zmianie nocnej i wieczornej;
  • pracownik będzie kompleksowo sprzątał wagony metra;
  • głównym obowiązkiem jest odkażaniem wagonów, np. pranie tapicerki oraz przecieranie specjalnymi preparatami różnych powierzchni;
  • przestrzeganie wysokich norm BHP – pracodawca zapewnia specjalną odzież ochronną, rękawiczki, maseczki  oraz środki dezynfekujące.

Wymagania:

  • zdolność logicznego myślenia;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • dokładność;
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • brak uzależnień;
  • samodyscyplina i przestrzeganie zasad BHP;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • czasową umowę na 3 miesiące;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 04/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-odkazanie-wagonow-metra-berlin/

ID ogłoszenia: 1925e9861821597b

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez języka przy sprzątaniu i odkażaniu wagonów metra od zaraz Berlin”

  1. Justyna na 7 maja 2020 @ 13:37

    Witam czy oferta pracy jest aktualna?
    I czy warunkiem koniecznym jest posiadanie auta?