13,50 € brutto/h

Praca Niemcy bez języka sprzątanie/dezynfekcja autobusów od zaraz Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 września 2021 21:54

Pracodawca z Düsseldorfu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu autobusów;
  • praca odbywa się przeważnie na zmianie nocnej i wykonywana jest w zespole;
  • mycie powierzchni wewnątrz autobusów, odkażanie, mycie szyb itp.;
  • obecnie do sprzątanie wykorzystywane są silnie odkażające detergenty.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zdyscyplinowanie;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • brak alergii.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe zawsze na czas;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • próbną niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 150 – 200 € na mc;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-dezynfekcji-autobusow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7596154bf6f2bb00