12 euro/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie lodów od zaraz Berlin 2019

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:55

Fabryka z Berlina od zaraz zatrudni osoby do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie 2019 dla osób bez znajomości języka niemieckiego na 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy oraz za każdy dzień roboczy, pracownik otrzyma dietę w wysokości 25 euro netto dziennie

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Umowa: na 3 miesiące

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie w dziale mroźni
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie pakowaniem lodów z taśmy do opakowań
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • pracowitość, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • rzetelność, sumienność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • umowę na okres 3 miesięcy – od zaraz do lipca 2019
  • wprowadzenie w obowiązki
  • odzież roboczą oraz wszelkie środki ochronne
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu lub pensjonacie za 200-300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV.

adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com
Wiadomość prosimy zatytułować: „Niemcy praca pakowanie lodów, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 34258f61b4e12f40

4 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie lodów od zaraz Berlin 2019”

  1. Rafalgiwerski na 20 kwietnia 2017 @ 09:55

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy pozdrawiam

  2. Rafalgiwerski na 20 kwietnia 2017 @ 11:24

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą 697721558 pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany ta oferta pracy.

  4. Witam jestem zainteresowany tą pracą i proszę o kontakt 570861773