8,50 Euro brutto/h. plus prowizje

Praca Niemcy dla kierowców kat.B od zaraz dostawca zakupów Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 11:20

Sklep internetowy z Berlina zatrudni od zaraz kierowców kat. B do rozwożenia zamówień. Atrakcyjna praca w Niemczech z dobrym wynagrodzeniem, kursem językowym, ubezpieczeniem.

Stanowisko pracy: kierowca.

Wynagrodzenie: 8,50 Euro brutto/godz. Dodatkowo prowizja w wysokości 3 Euro za każdą zrealizowaną dostawę.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Opis stanowiska:

  • poruszanie się po mieście samochodem;
  • realizowanie dostaw zamówień złożonych do sklepu internetowego;
  • terminowa dostawa towaru do klienta.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • podstawowa znajomość jęz. niemieckiego;
  • otwartość i optymizm;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
  • prawo jazdy kat. B od co najmniej dwóch lat;
  • punktualność i sumienność;
  • zdolność do podjęcia pracy od zaraz.

Zapewniamy:

  • niezbędne szkolenie;
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności;
  • dobre zarobki z prowizją;
  • narzędzia służbowe – telefon i samochód;
  • kurs języka niemieckiego.

Aplikacja:

Zgłoszenie do procesu rekrutacji zawierać musi CV w języku polskim oraz niemieckim z załączonym aktualnym zdjęciem.
W zgłoszeniu znaleźć się musi informacja na temat dyspozycyjności, doświadczeniu na stanowisku a także podanie aktualnych danych kontaktowych. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: einfach-losungen@germanymail.com w tytule zawierając dopisek “Kierowca kat. B- dostarczanie zakupów, Berlin, imię i nazwisko”.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-dostawcy-zakupow-kierowcy-kat-b-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 922567107d8699c4

ilość wszystkich wyświetleń: 3412, dzisiaj: 1