od 12,85 € brutto/h

Praca Niemcy dla par bez języka na produkcji batonów od zaraz w Augsburgu

  • Miasto lub region: Augsburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 listopada 2021 20:37

Przy produkcji batonów potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w Augsburgu także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie stanowiskowe oraz z zasad BHP;
  • zadaniem będzie wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie ze swoimi kompetencjami – na początku będzie to wykonywanie prostych oraz powtarzalnych zadań, a potem będzie to również obsługa maszyn produkcyjnych oraz realizowanie zadań jako skoczek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcji, a także pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet oraz foliowanie i zdejmowanie produktów z taśmy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wypełnianie zadań;
  • punktualność;
  • chęć wykonywania pracy w grupie;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie;
  • pracę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-batonow-od-zaraz-augsburg/

ID ogłoszenia: 198618403b182b15