ok. 1500 euro brutto/mc

Praca Niemcy na magazynie od zaraz bez znajomości języka Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 października 2015 01:52

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie z oświetleniem przy pakowaniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: ok. 1500 euro brutto za miesiąc

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace magazynowe w hurtowni oświetlenia
  • zbieranie zamówień na lampy, żyrandole, żarówki i akcesoria
  • pakowanie i przygotowywanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • umiejętność rozsądnego gospodarowania czasem pracy
  • odpowiedzialność
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy i pracę
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • praca w młodym i ambitnym zespole w którym znaczną część stanowią również Polacy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:
Ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 74562fe0a32f2b9

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie od zaraz bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Karolina Dylon na 2 maja 2016 @ 20:29

    witam jestem zainteresowana oferta pracy

Zostaw odpowiedź do Karolina Dylon