9 Euro/h brutto

Praca Niemcy od zaraz dla par bez języka w Essen na produkcji opakowań

  • Miasto lub region: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 20:04

Fabryka z Essen zatrudni od zaraz pary bez znajomości języka. Praca w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Wynagrodzenie: 9 Euro/h brutto.
Lokalizacja: Niemcy, Essen.

Zadania na stanowisku:

  • sklejanie opakowań;
  • kontrolowanie wydruków;
  • obsługa maszyny drukującej;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • dokładność i skrupulatność;
  • doświadczenie w branży poligraficznej będzie plusem;
  • mile widziany komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę dla par;
  • zakwaterowanie płatne 250 Euro od pary miesięcznie;
  • możliwość nadgodzin;
  • szkolenia i wprowadzenie w obowiązki;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Dla kandydatów:
zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule wiadomości nr. ref.: produkcjaopakowan/01/16.

Zastrzegamy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia – nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 6925695449a20c6e

15 komentarzy na “Praca Niemcy od zaraz dla par bez języka w Essen na produkcji opakowań”

  1. Witam jestem chetnydo pracy przy produkcji w niemczech nie mam pary ale mam kuzyna z rodziny bardzo chetnego do pracy za granica oboje bylismy wiele razy za granica jesli panstwo sa zainteresowani porsze o szybki kontak tel 881328716

  2. Waldemar B na 12 stycznia 2016 @ 23:02

    Witam. Jestem chętny do pracy przy produkcji w Niemczech z moją dziewczyną jeśli państwo są zainteresowani proszę o kontakt na e-mail.
    z góry dziękuje.

  3. Waldemar B na 12 stycznia 2016 @ 23:04

    Witam. Jestem chętny do pracy przy produkcji w Niemczech z moją dziewczyną jeśli państwo są zainteresowani proszę o kontakt na e-mail. Od czerwca do sierpnia 2016

  4. Jestem zainteresowana do podjęcia pracy przy produkcji wraz z chłopakiem. Proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  5. byłbym zainteresowany tom ofertom pracy pracowałem na podobnym stanowisku posiadam aktualnom ksiazeczke sanepidowskom prawo jazdy kat b ukonczylem technikum chemiczne w wolbromiu 2000 2005 otwartym na nowe wyzwania
    za pozytywbe rozpatrzenie mojej prosby z giry dzenkuje

    produkcja opakowan

  6. Witam,jestem wraz z moją partnerką zainteresowany ofertą pracy,jeśli jest nadal aktualna prosimy o kontakt.tel.696463824

  7. natalia chr na 17 stycznia 2016 @ 17:55

    Witam jesteśmy chętne z koleżanka do podjęcia pracy od zaraz. Pracowałyśmy juz za granica. Prosze o kontakt

  8. dzien dobry jestem chetna do pracy wraz z moim partnerem.odpowiada nam ta praca i prosimy o kontakt;729 290 544

  9. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy prosimy o kontakt pod numerem 570424229.

  10. Witam jestem zaitersowana pracom z chłopakiem chłopak posiada uprawnienia na wuzek widłowy proszem o kontat721186142

  11. witam jestem zainteresowany panstwa oferta moj numer 881691669

  12. Martyna Gadz na 23 stycznia 2016 @ 12:38

    Witam,jestem zainteresowana razem z moim chłopakiem ofertą pracy,jeśli jest aktualna proszę o kontakt.tel.515818625

  13. darek rataj na 10 września 2016 @ 10:38

    dzień dobry jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy wraz z dziewczyna ,prosimy o kontakt tel.+48 782 410 488