8,90 Euro brutto/h plus

Praca Niemcy od zaraz kierowca kat.B przewóz osób Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 19:54

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych. Zatrudnienie w Monachium dla osób z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: kierowca.
Wynagrodzenie: 8,90 Euro brutto/h plus dieta 20 Euro dziennie.
Lokalizacja: Niemcy, Monachium.

Obowiązki na stanowisku:
praca polega na przewozie osób starszych i niepełnosprawnych – najpierw przywożenie ich do ośrodka i odwożenie po kilku godzinach. Możliwe również pojedyncze zlecenia.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • prawo jazdy od minimum 3 lat;
  • mile widziany ukończony kurs pierwszej pomocy;
  • duża empatia i cierpliwość;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • dobre zarobki z dietą dzienną;
  • niemiecka umowa;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • elastyczne zmiany;
  • duża ilość godzin umożliwiająca duże zarobki.

Aplikacje:
zapraszamy do składania CV pod adres mailowy: einfach-losungen@germanymail.com. W temacie wiadomości prosimy zamieścić dopisek „Przewóz osób niepełnosprawnych i starszych, Monachium. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się z wybranymi przez nas osobami.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/monachium-praca-w-niemczech-kierowca-kat-b-przewoz-osob-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 447569539bb6175c

ilość wszystkich wyświetleń: 5942, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz kierowca kat.B przewóz osób Monachium”

  1. byłbym zainteresowany waszom ofertom pracy adrian posiadam prawo jazdy kat b jestem osobom otwartom łatwo nawiązuje kontakt z ludzmi bez nałogów prosił bym o odp nr tel 536309443
    przewuz osób niepełnosprawnych i starszych monachium adrian

  2. HENRYK BLOCH na 17 stycznia 2016 @ 23:25

    Witam . Pracowałem w Niemczech 18 lat, znajomść języka niemieckiego dobra , prawo jazdy posiadam 20 lat kat ; A,B,C+E,T.Jestem osobą bez nałogow. Obecnie przebywam w pracy na terenie niemiec,wiek 46 lat. Dane kontaktowe , nr telefonu 607856177. Pozdrawiam . Henryk B.

  3. Mariusz.K. na 21 stycznia 2016 @ 19:54

    Był bym zainteresowany taka pracą. Jestem odpowiedzialną i pracowitą osobą bez nałogów,zawsze punktualny,inteligentny i miły .Doświadczenie jako kierowca Busa 8 lat,niestety brak u mnie znajomości języka Niemieckiego,tylko pojedyncze słówka.601691449 Mariusz.

  4. TADEUSZ MRÓWCZYŃSKI na 25 stycznia 2016 @ 23:42

    WITAM.Jestem osobą punktualną,sumienną bez nałogów ze znajomością języka niemieckiego.Kierowcą jestem od 30 lat kat A,B,C,E,pracowałem jako kierowca w Niemczech.DANE KONTAKTOWE 696422688

Zostaw odpowiedź do adek