2000 Eur brutto na mc

Praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady w fabryce bez języka Berlin 2019

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 20:29

Fabryka z Berlina poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Oferta bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji czekolady;
  • kontrolowanie jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną oraz pakowanie gotowych już produktów;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wypełnienie zadań;
  • samodzielność;
  • rzetelność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od osoby;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie za wydajność i frekwencję.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać pod adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/12/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 8735de000344ce33

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady w fabryce bez języka Berlin 2019”

  1. TheBanach na 28 maja 2020 @ 20:31

    Witam jest możliwość wyjazdu w parze na sezon?
    519 401 414
    damianbanach1223@gmail.com