1400 euro brutto/mc

Praca Niemcy przy pakowaniu kanapek bez znajomości języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 04:17

Oferujemy zatrudnienie na produkcji spożywczej przy pakowaniu kanapek oraz wrapów dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech (Berlin) na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto na miesiąc

Obowiązki:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej poruszającej się w jednostajnym – dość szybkim tempie
  • pracownik obsługuje maszyny, układa składniki na chlebie, kontroluje jakość i pakuje
  • zadania wykonywane będą w rękawiczkach, fartuszkach, czepkach a niekiedy również w maseczkach

Oczekiwania:

  • znajomość zasad BHP – preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem produkcyjnym
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • bezwzględne przestrzeganie własnej higieny
  • szybkość, sprawność fizyczna
  • motywacja do wypracowywania wysokich limitów

Zapewniamy:

  • oferujemy zamieszkanie w komfortowych warunkach – w pełni wyposażone mieszkanie z zapewnioną pościelą, garnkami w cenie 300 euro miesięcznie za osobę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzysty system zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.
W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca pakowanie kanapek, Berlin″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 5695667800487310

ilość wszystkich wyświetleń: 3383, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy przy pakowaniu kanapek bez znajomości języka Berlin”

  1. Szanowni Państwo

    W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego przesyłam dokumenty aplikacyjne i tym samym zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji. Numer kontaktowy 571375330

Zostaw odpowiedź do Martin