10,50 euro brutto/h

Praca Niemcy w Berlinie od zaraz dla sprzątaczki przy sprzątaniu domów i mieszkań

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 maja 2016 00:45

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Ogłoszenie z Berlina do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę

Liczba godzin w miesiącu: 180 – do uzgodnienia z pracodawcą samodzielnie

Obowiązki:

  • sprzątanie domów, mieszkań a także biur i innych obiektów
  • często pomoc paniom domu
  • dużo zleceń regularnych – staramy się każdemu pracownikowi zapewniać stałe prace u tych samych klientów – o ile jest to możliwe
  • dbanie o dobre imię firmy
  • prace wykonywane będą ręcznie oraz z użyciem różnego rodzaju odkurzaczy, myjek, itp

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem – pracodawca zapewnia zwrot kosztów eksploatacyjnych
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy z ludźmi, bezkonfliktowość
  • skrupulatność, dokładność
  • dbanie o własną higienę
  • schludność
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • pośrednictwo w wynajęciu mieszkania w cenie ok. 200 do 250 euro miesięcznie, koszt zależy od standardu
  • duża liczba godzin
  • przejrzyste warunki współpracy
  • gruntowne szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-berlin-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 76257325895d007e