155 NOK/h brutto

Praca Norwegia bez znajomości języka magazyn z zabawkami od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2018 23:43

Oferujemy pracę w Norwegii na magazynie z zabawkami dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy od zaraz w hurtowni ze Stavanger przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 155 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozładunku i załadunku towarów oraz rozmieszczaniu produktów na półkach
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień oraz przygotowywaniem przesyłek do wysyłki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za aktualizację danych oraz przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • brak nałogów
  • samodyscyplina
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wysokie dodatki za wydajność
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • pomoc w procesie adaptacji do nowych warunków
  • zakwaterowanie na miejscu w komfortowych warunkach za 4000 NOK od osoby
  • wsparcie konsultanta posługującego się językiem polskim

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-stavanger-2018/

ID ogłoszenia: 6475b33b409d6162

1 odpowiedź na “Praca Norwegia bez znajomości języka magazyn z zabawkami od zaraz Stavanger”

  1. Jeg bor i Oslo, jeg er interessert i arbeid