do ustalenia

Praca Norwegia dla kobiet bez znajomości języka Elverum przy sprzątaniu domów

  • Miasto lub region: Elverum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016 17:34

Od połowy maja 2016 zatrudnimy kobietę do sprzątania domów w Elverum. Aktualna oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Jest to oferta tymczasowa na około rok (zastępstwo).

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Elverum, Norwegia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: ok. 15 maja 2016.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie domów;
  • odkurzanie podłóg, zamiatanie;
  • mycie okien i luster;
  • wietrzenie;
  • mycie i froterowanie podłóg;
  • wycieranie kurzu z mebli;
  • odkażanie toalet i innych urządzeń sanitarnych.

Oczekujemy:

  • sprawności fizycznej i dobrego zdrowia;
  • doświadczenie przy pracach fizycznych;
  • poczucia estetyki i dokładności;
  • umiejętności ergonomicznego sprzątania;
  • komunikatywnego języka angielskiego;
  • zdolności do szybkiej i skutecznej pracy;
  • odpowiedzialności i uczciwości;
  • terminowego wykonywania zleceń.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na pierwsze 3 miesiące;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na zastępstwo na rok;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacje:
Wszelkie pytania na temat ogłoszenia oraz aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy:

job-83@wp.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/elverum-oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-z-j-angielskim-dla-kobiety/

ID ogłoszenia: 981570d09b58b18d