154/h NOK

Praca Norwegia od zaraz produkcja bombek bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 października 2018 20:43

Poszukiwani kandydaci od zaraz do pracy w Norwegii na produkcji ozdób choinkowych. Fabryka z Drammen przyjmie osoby bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia przy podobnych obowiązkach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen, Norwegia.

Start: od zaraz.

Wolne miejsca: 5.

Stawka godzinowa: 154 NOK/h.

Zakres obowiązków:

  • malowanie oraz lakierowanie bombek choinkowych;
  • pakowanie ozdób i przygotowanie ich do transportu;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • gotowość do nadgodzin;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zręczność;
  • dokładność i poczucie estetyki;
  • precyzja;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki zawsze wypłacane terminowo;
  • dodatki do pensji w formie premii i bonusów;
  • zgrany, pomocny i miły zespół;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania na czas umowy.

Dla kandydatów:

Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

soknadansatte@fastem.com

Rekrutacja trwa do 3 listopada, ale pierwszy wyjazd przewidujemy jeszcze w październiku.

Prosimy o dodanie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło:

ID ogłoszenia: 1035bd1c2855167f

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz produkcja bombek bez znajomości języka Drammen”

  1. Marek Szczakowski na 29 października 2018 @ 10:21

    Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek

  2. Joanna Wilczak na 27 października 2019 @ 14:57

    Jestem zainteresowana

Zostaw odpowiedź do Marek Szczakowski