165 NOK za godzinę brutto

Praca Norwegia produkcja dań gotowych Bergen dla par bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 16:01

Fabryka dań gotowych z Bergen zatrudni pracowników na produkcję. Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia wysokie wynagrodzenie oraz przyjazne warunki w zakładzie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia.

Stawka godzinowa: 165 NOK za godzinę brutto.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • magazynowanie towarów;
  • zadania przydziela kierownik zgodzie z zapotrzebowaniem magazynu.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • doświadczenie jest mile widziane ale nie wymagane;
  • przyjmujemy osoby bez nałogów;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • pozytywne podejście i motywacja;
  • gotowość do pracy również na zmiany nocne;
  • możliwość przyjechania do Gdańska w celu podpisania umowy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w dobrych warunkach;
  • pomoc polskiego rezydenta w formalnościach;
  • ubranie ochronne;
  • szkolenie wprowadzające;
  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez link:

Należy zaznaczyć posadę: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-dan-gotowych-bez-jezyka-praca-w-norwegii-dla-par-w-bergen-2016/

ID ogłoszenia: 359571f6c205d76f

8 komentarzy na “Praca Norwegia produkcja dań gotowych Bergen dla par bez znajomości języka”

  1. witam
    jestem zainteresowany ta praca z żoną od zaraz 797 190 876
    pozdrawiam

  2. Witam.
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani.
    Spełniamy w/w wymagania
    tel 504139266

  3. Małgorzata na 2 maja 2016 @ 15:39

    Jestem zainteresowana pracą wraz z narzeczonym

  4. Witam jestem zainteresowany
    Oferta wraz z dziewczyna prosze o kontakt 690057002

  5. Biruta Korzeniowska na 17 maja 2016 @ 22:59

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani pracą wraz z moim chłopakiem

    Proszę o kontakt

    +33 781 623 032
    +48 533 092 400

  6. Witam jestem zainteresowana, i czy mogę być sama? tel. 502622918

  7. produkcja dan gotowych na 12 czerwca 2016 @ 12:18

    jestem zainteresowany wraz z zoną ofertą pracy nr telefonu 697511246

  8. Ktzysztof na 3 lutego 2017 @ 12:45

    Witam jestesmy zainteresowani praca posiadamy doswiadczenie w pracy przy produkcji moj nr tel 883522497

Zostaw odpowiedź do marcin