do uzgodnienia

Praca Norwegia sprzątanie domów, mieszkań Bergen z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2015 01:56

Firma świadcząca profesjonalne usługi zatrudni pracowników jako sprzątaczka – sprzątacz. Oferta pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca fizyczna polegająca na sprzątaniu domów i mieszkań.
  • Osoby zatrudnione będą: myć podłogi, prać, zmieniać pościel i ręczniki, ścielić łóżka, ścierać kurze, itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie dobrym
  • odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • rodzinne warunki pracy
  • duża liczba zleceń dla osób najlepszych
  • zorganizowane niezbędne materiały i chemia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres poniższy.

Ogłoszenie Wygasło!

ID ogłoszenia: 14455d64ab01497f

ilość wszystkich wyświetleń: 1904, dzisiaj: 1