165 NOK brutto/h

Praca Norwegia w fabryce z Sandnes bez języka na produkcji rowerów 2021

  • Miasto lub region: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 19:02

Fabryka z Sandnes potrzebuje od stycznia 2021 chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków przy montażu na produkcji rowerów eletrycznych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od stycznia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najważniejszym zadaniem będzie montowanie części rowerowych na linii produkcyjnej – zadania na różnych etapach produkcji;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także obsługiwanie elektronarzędzie, zajmowanie się sortowaniem oraz pakowaniem itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane będą zgłoszenia od osób, które mają zdolności techniczne;
  • możliwość podjęcia pracy od stycznia 2021;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku albo wykształcenie związane z elektroniką;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-przy-montazu-na-produkcji-rowerow-2021-w-sandnes/

ID ogłoszenia: 5195f43af3bb80b9