135,20 SEK brutto/h

Praca Szwecja dla par od zaraz przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 19:58

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz oferty pracy w Szwecji dla par przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie z Uppasali bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 135,20 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w zakładzie mięsnym, gdzie główne zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem jest ręczne pakowanie wędlin krojonych na plastikowe tacki.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B, a także możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • bez nałogów;
  • samodzielność i pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK miesięcznie;
  • szkolenie pracownicze oraz możliwość rozwijania się;
  • pracę w oparciu o umowę próbną;
  • odzież służbową;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę po 8 godzin 5 razy w tygodniu.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie wędlin, Uppsala 2019.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-od-zaraz-uppsala/

ID ogłoszenia: 315d237a279fe56