22000 SEK brutto/mc

Praca Szwecja Malmö przy sprzątaniu domów i mieszkań z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 03:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta z Malmö jako sprzątaczka dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Zarobki: 22000 SEK brutto na miesiąc

Opis zadań:

  • porządkowanie domów i mieszkań prywatnych
  • są to zlecenia jednorazowe lub stałe

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • schludność
  • dokładność
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie przyjechanie własnym autem

Zapewniamy:

  • o ile to możliwe staramy się przydzielać stałych klientów
  • stałe miesięczne wynagrodzenie
  • wprowadzenie w zadania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres:

Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 7605642a548e7f74

ilość wszystkich wyświetleń: 3302, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Szwecja Malmö przy sprzątaniu domów i mieszkań z językiem angielskim”

  1. Jestesmy zainteresowani. Jezyk angielsku biegle wlasny samochod doswiadczenie

  2. Wiktoria na 30 maja 2019 @ 22:10

    Witam, wraz z narzeczonym poszukujemy pracy w Szwecji na dłuższy okres czasu. Bardzo zaciekawiła nas Państwa oferta. Oboje znamy język Angielski w stopniu bardzo dobrym. Mamy doświadczenie w tego typu pracy. Narzeczony posiada prawo jazdy oraz mamy własne auto.

    Serdecznie pozdrawiamy 🙂
    Wiktoria, Dominik

Zostaw odpowiedź do Para