9,50 Eur /h

Praca Szwecja od grudnia 2019 przy sadzeniu kwiatów bez znajomości języka Landskrona

  • Miasto lub region: Landskrona
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 20:20

Aktualna od grudnia 2019 praca w Szwecji przy sadzeniu kwiatów cebulkowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez języka w Landskronoe z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Landskrona.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur na godz.

Start: od grudnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zespołowa praca produkcyjna na hali i w szklarniach;
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie kwiatów cebulkowych;
  • praca w systemie ciągłym.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza;
  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dobre zdrowie;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • zapewniony przejazd do i ze Szwecji;
  • minimum 40 godzin pracy na tydzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w ogrodnictwie przy sadzeniu kwiatów cebulkowych proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-sadzeniu-kwiatow-cebulkowych-szwecja-landskrona, oferta,7224416

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-grudnia-2019-dam-prace-w-szwecji-przy-sadzeniu-kwiatow-cebulkowych-ogrodnictwo-bez-znajomosci-jezyka-landskrona/

ID ogłoszenia: 8865dd54d1ead785

1 odpowiedź na “Praca Szwecja od grudnia 2019 przy sadzeniu kwiatów bez znajomości języka Landskrona”

  1. Kazimierz Sroczyński na 28 listopada 2019 @ 17:56

    Witam jestem zainteresowany tą pracą mój tel 785313000