do uzgodnienia

Praca Szwecja przy remontach i wykończeniach od zaraz bez języka Malmö

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 23 września 2015 04:13

Firma budowlana z Malmö poszukuje budowlańców do zadań przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Szwecji od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce: Malmö, Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przydzielona do prac ogólnobudowlanych przy remontach oraz wykończeniach mieszkań.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie, gipsowanie, tynkowanie, montaż płytek, itp.

Oczekiwania:

  • udokumentowane minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość, pracowitość
  • elastyczność godzinowa
  • mobilność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 8815601ff819f299

1 odpowiedź na “Praca Szwecja przy remontach i wykończeniach od zaraz bez języka Malmö”

  1. jestem zainteresowany tą pracę czy jest aktualna jeszcze i kiedy ten przewidowany wyjazd jest planowany. proszę o kontakt:tel514909627

Zostaw odpowiedź do zbigniew.gryczuk