6,51 - 8,17 GBP/h brutto

Praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz produkcja czekolady Allfeton

  • Miasto lub region: Allfeton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2016 17:11

Fabryka firmy Thorntons poszukuje pracowników na produkcję czekolady. Aktualna praca w Anglii od zaraz, dla Polaków bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Allfeton.

Stawka godzinowa: 6,51 – 8,17 GBP/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie produkcji czekolady;
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie gotowych wyrobów;
  • zadania będą zlecane na bieżąco przez managera.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • sumienne wykonywanie obowiązków;
  • duża dokładność;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • zdolność do szybkiej nauki;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie w trybie zmianowym;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia na produkcji spożywczej.

Aplikacja:
Szanowni Państwo, prosimy o składanie aplikacji drogą mailową na adres: thorntons@staffline.co.uk

Dostępne są również oferty dla magazyniera z uprawnieniami na wózki oraz cukiernika.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-w-allfeton/

ID ogłoszenia: 110570cdfc5a3266

2 komentarze na “Praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz produkcja czekolady Allfeton”

  1. Witam serdecznie jesteśmy z narzeczoną chętni do podjęcia pracy w każdej chwili i żadnej pracy się nie obawiamy mamy 33 i 32 lata. Bardzo prosimy o kontakt 504648035 Pozdrawiam serdecznie Marcin

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy moj tel.503126530