7,20 - 8 GBP/h

Praca w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 22:21

Ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu sera krojonego. Zatrudnienie możliwe od zaraz w zakładzie z Liverpool dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20/h GBP brutto dla osób bez znajomości języka, 8 – dla osób znających języka angielski

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie układanie plastrów sera na tacki zgodnie z gramaturą, a następnie wkładanie gotowych produktów do maszyny paczkującej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produktu finalnego

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie kierunkowe
  • książeczka sanepidu
  • dostępność minimum na okres 3 miesięcy
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego wiążąca się z wyższym wynagrodzeniem
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania zapewnione bezpłatnie w wynajętych domach
  • legalną i przejrzystą umowę z agencją na warunkach brytyjskich
  • wypłaty co tydzień
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia można wysyłać na adres: jobs4u@englandmail.com Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji. W tytule wiadomości należy napisać „pakowanie sera Liverpool 11/2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-sera-od-zaraz-liverpool-2017/

ID ogłoszenia: 3475829b2ed4fcca

1 odpowiedź na “Praca w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Liverpool”

  1. pakowanie sera Liverpool 11/2016″. na 25 listopada 2016 @ 17:28

    jestem bardzo zainteresowany oferta pracy….