21,000.00

Praca w Anglii dla kierowcy kat.C w Bristolu (HGV Driver)

  • Miasto lub region: Bristol
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 marca 2016 23:05

Propozycja podjęcia legalnej pracy w Anglii na stanowisku kierowcy kat.C (HGV Driver). Oferta z Bristol UK dla osób z minimum rocznym doświadczeniem na zbliżonym stanowisku.

Opis stanowiska pracy
Dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko HGV Driver (Class 2).

Zapewniamy:
– Minimum 50 godzin pracy tygodniowo, możliwe nadgodziny;
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Dodatkowe szkolenie umożliwiające jazdę wywrotkami.

Spotkanie z Klientem połączone z rozmowami kwalifikacyjnymi odbędzie się w Warszawie 23 kwietnia 2016 roku.

Wymagania
– Ważne prawo jazdy kat.C;
– Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
– Certyfikat CPC – mile widziany;
– Gotowość do pracy na nocnych zmianach;
– Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

ID ogłoszenia: 75756fa708642452

ilość wszystkich wyświetleń: 2387, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez epsnworkforce

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez epsnworkforce »