7,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie od zaraz bez znajomości języka w Londynie

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 20:01

Magazyn w Londynie przyjmie od zaraz osoby do pracy w Anglii w charakterze magazyniera. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego z dobrymi zarobkami i na stabilnych warunkach.

Stanowisko: magazynier.
Lokalizacja: Wielka Brytania, Londyn.
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h.

Obowiązki na stanowisku:

  • paletowanie
  • zbieranie zamówień
  • prace porządkowe
  • zagospodarowywanie miejsca na regałach;
  • zabezpieczanie towarów;
  • rozładunek i załadunek;
  • pakowanie;
  • zadania zlecane przez kierownika w miarę zapotrzebowania.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia
  • samodzielność w działaniu;
  • przestrzeganie zasad BHP
  • praca zgodnie z procedurami;
  • punktualność i odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • duża uczciwość;
  • kultura osobista;
  • elastyczność;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych zasadach;
  • składki i ubezpieczenia;
  • międzynarodowy zespół;
  • dobre wynagrodzenie wypłacane na czas;
  • pracę na zmiany.

Aplikacje:
zapraszamy do składania aplikacji poprzez wypełnienie formularza zawartego na stronie internetowej http://jobspacking.co.uk

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-londyn/

ID ogłoszenia: 298569541b2abd60

ilość wszystkich wyświetleń: 8465, dzisiaj: 2

11 komentarzy na “Praca w Anglii na magazynie od zaraz bez znajomości języka w Londynie”

  1. Witam. Jestem magazynierem na sklepie i mam pojęcie o pracy na magazynie. Jestem osoba szczupłą bez nałogów. Szybko się uczę. Jestem odpowiedzialny i uczciwy. Odbyłem służbę wojskową gdzie nauczyłem się dyscypliny. Nr tel.789226266

  2. Proszę o post code miejsca pracy.

  3. Witam, nazywam się Marcin, mam 31 lat. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem osobą szybko nawiązującą kontakty, konsekwentną, posiadającą nienaganne maniery. Cechuje mnie również pracowitość, punktualność, uczciwość. Mam doświadczenie pracy w zespole. Obecnie mieszkam w Anglii w mieście Belvedere.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie.

    kontakt: +44 7404 886 472 lub 739 554 722

  4. Witam,niestety na docelowej stronie nie znalazłem formularza do wypełnienia,jestem chętny do wyjazdu od zaraz,mój poziom języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym i do tego spełniam wszystkie wymogi znajdujące sie w ogłoszeniu,proszę o odzew

  5. kamilek19215 na 18 stycznia 2016 @ 22:42

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta pracy Mam doświadczenie dwu letnie w tego typu pracy , proszę o kontakt telefoniczny 665326784 lub na e-mail kamilek_ciapus@interia.pl
    Z góry dziekuje i Pozdrawiam

  6. Witam mam na imię Kuba jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą ,potrafię ciężko pracować również w grupie, pracuję solidnie i dokładnie, proszę o kontakt 607533350 dziekuje

    • czesc mam na imie Tomasz jestem bardzo zaintereswoany wasza propozycja 5 lat pracowałem jako magazynier na hali przy gruszkach i jablkach mam uprawnie na wozki w trzech jezykach na wszystkie wozki .prosze o kontakt

  7. Witam

    Jestem zainteresowany pracą własnie u Państwa. Przesyłam CV i czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam, Kamil.

    725-107-112

  8. Witam jestem zainteresowany wasza propozycja krótko o mnie powiem jestem młodym chłopakiem szybkim dokładnym cierpliwy i nie bojacy się żadnej pracy dlatego bym prosił od was kontakt resztę pytań przed telefon 781032164 czekam lub tomek-misiek93@wp.pl

  9. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Pracowałem już fizycznie w Anglii. Znam j. angielski w stopniu dobrym .Mam uprawnienia na wózki widłowe.Proszę o kontakt: 531 968 590.Dziękuję.

  10. Witam. Jestem zainteresowana Waszym ogłoszeniem.. Niestety nie mogę znaleźć na stronie żadnego formularza. Czekam na kontakt mailowy.
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Wiesław