10,00 GBP/h

Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka Luton na produkcji jogurtów

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 26 września 2018 21:11
Praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka Luton na produkcji jogurtów - Zdjęcie 1

Od zaraz zapewniamy pracę w Anglii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnienie w Luton na produkcji jogurtów dla Polaków. Mamy dostępnych 6 wolnych stanowisk.

Lokalizacja: Luton, Wielka Brytania.

Stawka godzinowa: 10 GBP/h.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Początek: pierwsza połowa października.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie jogurtów w końcowej fazie produkcji;
  • zadania pomocnicze;
    pomoc w utrzymaniu porządku.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na 6 miesięcy;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka na każdym poziomie – nawet podstawowym;
  • nie tolerujemy osób spożywających alkohol w godzinach pracy lub przychodzących do niej “na kacu”;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • przyjazne nastawienie.

Zapewniamy:

  • wsparcie przy wszelkich formalnościach związanych z zatrudnieniem;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • możliwość nadgodzin dla chętnych;
  • zakwaterowanie w wygodnych pokojach płatne 45 funtów tygodniowo;
  • przeszkolenie wstępne;
  • miły i pomocny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

red.dot@gmx.co.uk

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja jogurtów Luton 10/2018”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-luton-uk/

ID ogłoszenia: 9685babccf24bd97