9,25 GBP/h bruttol

Praca w Anglii od zaraz Birmingham bez znajomości języka na magazynie z napojami

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:24

Chętnie zatrudnimy od zaraz w hurtowni napojów z Birmingham. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie dla 3 kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Birmingham, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,25 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień z użyciem skanera oraz wózka elektrycznego
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należał załadunek zgrzewek napojów, owijanie ich stretchem oraz odstawianie palet do magazynowania

Wymagania:

  • zaletą będzie podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • pracowitość i sumienność
  • szybkie wykonywanie zadań
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 6 miesięcy
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • płatne zamieszkanie w cenie 50 GBP za tydzień
  • wsparcie polskich konsultantów
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta – 5 zł
  • pomoc w zorganizowania przejazdu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „Hurtownia napojów Birmingham 2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-birmingham/

ID ogłoszenia: 3475a246371d4405