8,50-9,50 £ na godzinę brutto

Praca w Anglii od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 października 2016 21:06

Oferta pracy w Anglii dla 4 osób bez znajomości języka przy realizacji zamówień. Zatrudnienie w Milton Keynes możliwe dla Polaków od zaraz na magazynie hurtowni z AGD.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Milton Keynes, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 8,00 – 9,50 GBP/h brutto w zależności od doświadczenia i poziomu języka

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie polega na zbieraniu zamówionych przez sklepy towarów na palety za pomocą ręcznego wózka
  • zadaniem pracownika jest rozładowywanie dostaw oraz ich rozmieszczanie na magazynie
  • osoba zatrudniona jest również odpowiedzialna za przygotowywanie paczek do wysyłki dla klientów detalicznych

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • sprawność fizyczna
  • dobre nastawienie
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy z ludźmi
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Anglii

Oferujemy:

  • legalną umowę za pośrednictwem agencji
  • wysokie zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • miejsce do zamieszkania w apartamencie w cenie 80 GBP tygodniowo
  • możliwość brania godzin nadliczbowych oraz zmian nocnych dodatkowo płatnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania zgłoszeń na adres poczty e-mail: uk-employment@europe.com. W tytule wiadomości należy napisać „hurtownia AGD MK 2016”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-agd-bez-jezyka-w-hurtowni-z-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 1000580e1d7ca3d96

1 odpowiedź na “Praca w Anglii od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Milton Keynes”

  1. Jestem zainteresowany praca za granica w Anglii moj tel 0048518930531
    Prosze o kontakt

Zostaw odpowiedź do hurtownia agdmk2016