ok. 9 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka 2017 Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 12:39

Hurtownia zabawek z siedzibą w Liverpoolu posiada wakat na stanowisku magazyniera. Od zaraz oferta pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka przy wsparciu zadań codziennych

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejscowość: Liverpool, Anglia
Zarobki: ok. 9 GBP na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wsparciu codziennych obowiązków na magazynie hurtowni z zabawkami
  • zadania fizyczne polegające na rozładunku towarów na magazynie, skanowaniu, kompletowaniu i pakowaniu
  • pełna realizacja zamówień
  • wprowadzanie danych do systemu
  • współpraca z innymi działami oraz firmami kurierskimi
  • regularne inwentaryzacje
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • kreatywność
  • zdolność do logicznego myślenia i podejmowania decyzji
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • zdolność do pracy w zespole, komunikatywność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe oraz umiejętność porozumiewania się w języku angielskim

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy, później możliwość przejścia na stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na konto pracownika
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w odległości 3 km od miejsca pracy, koszt tygodniowy to 90 GBP będzie odciągany bezpośrednio z wynagrodzenia
  • możliwość pobierania zaliczek
  • pomoc na miejscu we wszelkich sprawach – dopełnianiu formalności i zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • darmowy udział w procesie produkcyjnym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem hurtownia zabawek Liverpool 07/2017.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/magazynier-w-hurtowni-zabawek-od-zaraz-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 395963fdf370607