8,50 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2017 00:01

Magazyn z Londynu oferuje zatrudnienie dla 3 osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum do podjęcia od zaraz na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozpakowanie perfum, nadanie im nowych kodów i ponowne pakowanie w nowe pudełka
  • do zadań należy również montaż zabezpieczeń antykradzieżowych a także foliowanie kartoników

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie w charakterze pakowania
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony – ok. 3 miesiące
  • wsparcie przy sprawach w urzędach, pomoc np. przy założeniu konta bankowego
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie odpłatne w 2 pokojowym mieszkaniu, koszt tygodniowy to 80 GBP od osoby

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „pakowanie perfum Londyn 02/2017” należy przesłać pocztą elektroniczną wraz z aktualnym CV na adres:

  • uk-employment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-londynie/

ID ogłoszenia: 975587e38d629efe

4 komentarze na “Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Londyn”

  1. Zainteresowany prosze o kontakt

  2. Renata i Zbyszek na 24 stycznia 2017 @ 10:58

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy jak również jesteśmy gotowi na wyjazd do pracy od zaraz . Prosimy o kontakt radwan87@wp.pl

  3. Witam grupa 3-osobowa gotowa do podjęcia pracy tel kont 793790163

  4. Witam,
    chciałbym się dowiedzieć czy to ogłoszenie jest nadal aktualne?