od 7,20/h GBP brutto

Praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań prywatnych Wantage UK

  • Miasto lub region: Wantage
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:31

Dostępna od zaraz opcja pracy w Anglii dla Polaków bez doświadczenia. Aktualna propozycja stałego zatrudnienia w Wantage przy sprzątaniu domów oraz mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Wantage, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań na zlecenie klientów w zespołach 2-osobowych
  • zadaniem pracownika będzie odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, pranie i prasowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność
  • dobra organizacja czasu
  • umiejętność bezkonfliktowej współpracy oraz dzielenia się zadaniami
  • gotowość wyjazdu do Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • perspektywę długofalowej współpracy
  • kompleksowe szkolenia wdrażające w obowiązki
  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu oraz możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę w poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8.30-17.00
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie w cenie 70 GBP za tydzień

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 43658dc10a49b503

ilość wszystkich wyświetleń: 1817, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań prywatnych Wantage UK”

  1. Witam,
    z tej strony Mateusz, proszę napisać do mnie ne E-mail, wyślę CV po Angielsku

Zostaw odpowiedź do mateusz