11€

Praca w Belgii na budowie jako pracownik drogowy (malowanie znaków poziomych) (TRA/01/19)

  • Miasto lub region: Bruksela
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 19:06

W rejonie Brukseli od zaraz poszukiwani pracownicy drogowi do podjęcia pracy w Belgii przy budowie i remontach dróg związanych z malowaniem znaków poziomych.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik drogowy (malowanie znaków poziomych)

Miejsce pracy: Bruksela

Opis stanowiska:

Przygotowywanie drogi pod malowanie.
Malowanie pasów i linii drogowych.
Ustawianie znaków.
Malowanie znaków i linii zwykłych oraz/lub termoplastycznych.
Obsługa różnych maszyn związanych z wykonywaną pracą.
Praca w Brukseli i okolicach.

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy kat. B,C.
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, precyzja.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ!http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/293140/2927/0/

ID ogłoszenia: 7675c4853f79f6b7

ilość wszystkich wyświetleń: 432, dzisiaj: 1