ok. 2750 zł netto/mc

Praca w Czechach na produkcji reflektorów od zaraz bez znajomości języka Jihlava

  • Miasto lub region: Jihlava
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 19:57

Ciekawa praca w Czechach, jako operator produkcji reflektorów samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka i od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie oraz atrakcyjne warunki.

Stanowisko: pracownik fizyczny – operator produkcji reflektorów samochodowych.

Lokalizacja: Jihlava.

Wynagrodzenie: ok. 2750 zł netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji reflektorów samochodowych do znanych marek aut;
  • kontrolowanie jakości produktu;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • praca na 3 zmiany.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres czasu;
  • sumienne, dokładne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę na 1 rok;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • dofinansowanie do posiłków w czasie zmiany;
  • zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu 1000 CZK;
  • odzież roboczą;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Aplikacje należy wysyłać na adres email renata.gawlowska@workservice.pl lub telefon pod numer +48 797 990 639.

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/operator-produkcji-reflektorow-samochodowych-jihlava,oferta,6590135

ID ogłoszenia: 275c460c5e8d7d5