3300 zł. netto

Praca w Czechach od zaraz bez znajomości języka Kutna Hora pakowanie elektroniki

  • Miasto lub region: Kutna Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 4 października 2018 19:43

Zaczynamy rekrutację do pracy w Czechach, bez znajomości języka przy pakowaniu elektroniki. Przyjmujemy od zaraz – Kutna Hora z darmowym zakwaterowaniem oraz codziennymi dojazdami do miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kutna Hora, Czechy.

Pensja miesięczna: 3300 zł. netto miesięcznie.

Początek: od zaraz.

Wakaty: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie urządzeń elektronicznych;
  • praca odbywa się na zmiany i wykonywana jest w pozycji stojącej;
  • kierownik może zlecać również inne zadania, np. etykietowanie lub kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • samodzielność i samodyscyplina;
  • przykładanie się do zadań;
  • odpowiedzialność;
  • chęć do pracy na nadgodziny;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • przyjazne podejście do innych członków zespołu;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę początkowo na okres próbny a później na czas nieokreślony;
  • dobre wynagrodzenie;
  • dodatek dla osób uczących się – 320 zł. netto;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • darmowe dojazdy do pracy;
  • po okresie próbnym dopłacamy 500 zł. do wynajmu własnego mieszkania;
  • pomoc polskich koordynatorów i tłumacza;
  • stabilną pracę w dobrych warunkach.

Aplikacje:
Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

www.express-praca.pl/job/pakowacz-w-kutnej-horze-mk/

lub do dzwonienia pod numer: 665 777 463.

ID ogłoszenia: 3305bb63a3fc2f09