3800 PLN netto/mc

Praca w Czechach od zaraz na magazynie bez znajomości języka Pardubice

  • Miasto lub region: Pardubice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 22 lutego 2022 16:52

Dla magazynierów możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Czechach. Zatrudnienie 2022 w Pardubicach od zaraz na magazynie. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Pardubice albo Kutna Hora.

Wynagrodzenie: od 3800 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • zadaniem będzie przyjmowanie dostaw towaru oraz rozmieszczanie go na magazynie w odpowiednich miejscach;
  • praca w systemie na dwie albo trzy zmiany.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (uprawnienia na wózki UDT nie są konieczne);
  • dokładność;
  • motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatny przejazd z Katowic do Czech;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – bez nadgodzin to 3800 PLN netto na mc;
  • możliwość otrzymania bonusu obecnościowego – 1830 PLN (czyli 10 000 CZK);
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • opcję wypracowania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-maik: kamila.jedrzejak@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 031

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-na-magazynie-od-zaraz-w-rejonie-pardubic/

ID ogłoszenia: 84262150088a9645