3300 PLN/m-c netto

Praca w Czechach od zaraz przy pakowaniu elektroniki bez języka Kutná Hora

  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 22:46

Oferujemy możliwość zatrudnienia w zakładzie z Kutnej Hory. Od zaraz praca w Czechach przy pakowaniu elektroniki z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Kutná Hora, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 3300 PLN za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu gotowych towarów z branży elektronicznej w pozycji stojącej

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • gotowość do wypracowywania godzin nadliczbowych
  • możliwość wyjazdu do Czech od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość pracy w weekendy

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • dodatek za naukę w wysokości do 320 zł netto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na stałe
  • darmowy przejazd do pracy i z powrotem
  • dopłaty do mieszkania po okresie próbnym
  • opiekę konsultantów i tłumaczy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

www.express-praca.pl/job/pakowacz-w-kutnej-horze-mk/

ID ogłoszenia: 2205b2620de48990