3000-5000

Praca w Czechach za granicą na produkcji w fabryce Skody Kolin

  • Miasto lub region: Kolin
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 5 maja 2016 03:11

Aktualne ogłoszenie dotyczące pracy za granicą w Czechach na produkcji samochodów marki Skoda. Zatrudnienie w fabryce z Kolina bez znajomości języka czeskiego (znajomość będzie dużym atutem).

Fachmann CZ to firma rekrutująca pracowników dla największych czeskich fabryk samochodowych w Mladzie Boleslav, Kvasinach i Kolinie, zatrudniających kilka-kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Zapewniamy opiekę nad kandydatami przez cały proces rekrutacji, od umówienia spotkania kwalifikacyjnego, przez pomoc w organizacji wyjazdu, aż po zapewnienie zakwaterowania i stałą pomoc trakcie wykonywania pracy już po zatrudnieniu.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Czechy / Mlada Boleslav, Kvasiny, Kolin

Opis stanowiska

Oferujemy stanowisko pracownika produkcji

Podstawowy czas pracy: 8 h dziennie, od poniedziałku do piątku. Rozwinięty system nadgodzin i zmian weekendowo-świątecznych, zwiększających wynagrodzenie.

Po zatrudnieniu na stanowisko pracownika produkcji, możliwe przeniesienie na jedno ze stanowisk wyspecjalizowanych takie jak mechanik silnikowy, montażysta, spawacz, mechanik, blacharz, hydraulik, lakiernik, kierowca wózka widłowego, magazynier, kowal, operator CNC. Dokonywane jest to na podstawie aktualnych potrzeb fabryki, umiejętności pracownika i decyzji przełożonego

Wymagania

Wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe uprawnienia, np. na wózek widłowy, prawo jazdy mile widziane, nieobowiązkowe
język czeski niewymagany, lecz jego znajomość stanowiłaby dodatkowy atut

Oferujemy
Wynagrodzenie:
Podstawa: 18300 CZK brutto (ok. 3 tys. zł), realnie średnio wzrasta ona nawet do ok. 27000 CZK dzięki takim rozwiązaniom jak bonus za obecność i brak spóźnień, bonus za osiągane wyniki (na podstawie opinii przełożonego), bonusy za zmiany nocne, weekendowe, świąteczne, także premie od firmy (3 razy w roku)

Z pensji potrącana jest opłata za zakwaterowanie w pokojach mieszczących się w pobliżu miejsca pracy. Wynosi ona od 250-400 zł miesięcznie. Możliwe także zakwaterowanie własne lub codzienny dojazd z Polski

Pracodawca ponosi częściowo koszty wyżywienia pracowników wydając codziennie współfinansowany przez siebie kupon żywnościowy o wartości ok. 10 zł, który można wymienić na posiłek, lub zapłacić nim w pobliskich sklepach.

Oferujemy także: 25 dni urlopu, opiekę lekarza, darmową odzież roboczą i obuwie, darmową wodę w miesiącach letnich, możliwość przystąpienia do KOVO – związków zawodowych (darmowe usługi prawne, zniżki ubezpieczeniowe, bonus w zw. z emeryturą, siłownia, sauna, biblioteka)

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN

Wszystkie pytania proszę kierować pod numer: 511 468 310.

ID ogłoszenia: 888572a3a4e4b155

ilość wszystkich wyświetleń: 1804, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: adzik22
  • Zarejestrowany od: 4 maja 2016

Inne przedmioty dodane przez adzik22

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez adzik22 »