142,60 DKK za godzinę

Praca w Danii bez znajomości języka od zaraz Odense produkcja elementów z gumy

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 22:51

Producent samochodowych elementów gumowych z Odense posiada wakaty na produkcji od zaraz. Praca w Danii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferujemy stabilną umowę na duńskich warunkach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense, Dania.

Zarobki: 142,60 DKK za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości gotowych produktów, poprawki;
  • formowanie elementów oraz obcinanie nadmiaru gumy za pomocą nożyka;
  • inne prace konieczne na produkcji, np. pakowanie.

Wymagania:

  • dokładność oraz precyzja;
  • sprawne dłonie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • znajomość języka angielskiego lub duńskiego będzie plusem;
  • elastyczność czasowa – praca w trybie zmianowym;
  • szczegółowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialny stosunek do pracy.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4000 DKK dla chętnych;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • ubezpieczenie i składki.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania e-maili z dokumentami aplikacyjnymi pod adres:

  • scandiworkers@email.com

W temacie prosimy wpisać numer referencyjny: 006/06/Dania.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-w-odense-produkcja-gumowych-elementow/

ID ogłoszenia: 1735760591044369

2 komentarze na “Praca w Danii bez znajomości języka od zaraz Odense produkcja elementów z gumy”

  1. Witam Serdecznie , wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani pracą , praca na zmiany nie jest dla nas problemem , posiadamy prawo jazdy i samochód dlatego też jesteśmy dyspozycyjni i punktualni , bardzo zależy nam na pracy od zaraz a także jesteśmy zainteresowani dłuższą współpraca. Pozdrawiam Olga Zagdan

  2. Paweł Zapała na 6 sierpnia 2017 @ 01:21

    Jestem zainteresowany panska oferta. Moge podjac prace od zaraz. Prosze o kontakt 506674523