do uzgodnienia

Praca w Danii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka Herning

  • Miasto lub region: Herning
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 3 lipca 2018 23:48

Chętnie zatrudnimy od zaraz w Herning przy sprzątaniu mieszkań oraz instytucji. Oferta fizycznej pracy w Danii dla kobiet i mężczyzn bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Herning, Hederslev, Kolding, Odense, Vejle, Horsens, Aarhus/ Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna dla kobiet i mężczyzn
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompleksowe sprzątanie nowych lokali, mieszkań prywatnych oraz instytucji

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • posiadania doświadczenia przy sprzątaniu na terenie Danii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zaletą będzie własne zakwaterowanie na terenie Danii
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na duńskich warunkach
  • możliwość uczestniczenia w projektach krótko i długoterminowych
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do przesyłania CV wraz z aktualnym nr kontaktowym na adres e-mail:

sprzataniedk@gmail.com

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-sprzataniu-w-danii-id1149989.html

ID ogłoszenia: 4585b3be9551804d