do uzgodnienia

Praca w Danii Odense bez znajomości języka przy sprzątaniu mieszkań prywatnych

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 29 września 2015 03:08

Poszukujemy pilnie pracowników bez znajomości języka duńskiego przy sprzątaniu mieszkań prywatnych w Odense. Ogłoszenie pracy w Danii dla Polaków jako sprzątaczka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Odense, Dania

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Sprzątanie domów i mieszkań w Odense. Osoba zatrudniona odpowiada za odkurzanie podłóg, mopowanie, wycieranie kurzu, zmianę pościeli, pranie, itp.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z możliwością przyjechania swoim samochodem
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • niezbędne materiały oraz urządzenia
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie legalnej duńskiej umowy

Aplikacja:
Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

OFERTA NIEAKTUALNA

ID ogłoszenia: 1075609dfc1aa23f

1 odpowiedź na “Praca w Danii Odense bez znajomości języka przy sprzątaniu mieszkań prywatnych”

  1. Witam , czy praca jest aktualna ?