do uzgodnienia z pracodawcą

Praca w Finlandii na budowie dla Płytkarzy, Kafelkarzy, Glazurników z dobrą znajomością j. angielskiego

  • Miasto lub region: Helsinki i okolice
  • Kraj: Finlandia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 00:49

Aktualne ogłoszenie do pracy w Finlandii adresowane do płytkarzy, kafelkarzy, glazurników na terenie Helsinek. Atrakcyjne zatrudnienie na budowie za granicą ze znajomością angielskiego.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się w rekrutacji pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta, fińskiej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Płytkarz/ Kafelkarz/ Glazurnik z dobrą znajomością j. angielskiego

Opis stanowiska:

• układanie płytek różnego rodzaju w lokalach mieszkalnych i użytkowych
• przygotowywanie powierzchni (równanie poziomu ścian i podłóg)
fugowanie

Od kandydatów wymagamy:

• dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
• doświadczenia na powyższym stanowisku
• dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy w Finlandii
• dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

• fotografie wykończonych przez kandydata powierzchni
• prawo jazdy i własne auto

Pracodawca zapewnia:

• legalne zatrudnienie na fińskich warunkach
• możliwość pracy w nadgodzinach
• konkurencyjne wynagrodzenie (do ustalenia z pracodawcą)
• zakwaterowanie zapewnione prze pracodawcę
• praca od sierpnia do marca 2017 z możliwością dalszego zatrudnienia
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod linkiem lub po kliknięciu przycisku „Aplikuj”

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Administratorem danych jest Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-105, Twarda 18 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID ogłoszenia: 464576906a69a22d

ilość wszystkich wyświetleń: 22920, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez office@wincklerpersonal.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez office@wincklerpersonal.pl »