do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji pakowanie wędlin bez języka

  • Miasto lub region: Holandia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 15 lutego 2016 22:16

Aktualna oferta pracy w Holandii dla Polaków od zaraz na produkcji spożywczej. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin. Oferujemy stabilne wynagrodzenie oraz dobre perspektywy.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania:

  • układanie wędliny na tackach według określonej wagi;
  • umieszczanie w maszynie pakującej;
  • bieżące kontrolowanie jakości;
  • etykietowanie;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz na przynajmniej dwa miesiące;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dobre zdrowie, brak kontuzji;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • umiejętność pracy według określonych procedur i przepisów;
  • szybkość i zwinność.

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące zarobki;
  • regularne wyjazdy do Polski;
  • stabilną umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • możliwość zakwaterowania;
  • regularnie wypłacane pensje;
  • szkolenia oraz wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacje:

CV należy wysyłać pod adres: pollux.2246965@es-candidate.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-przy-pakowaniu-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 83556c21f5d58eb9

6 komentarzy na “Praca w Holandii od zaraz na produkcji pakowanie wędlin bez języka”

  1. Marzena Mak na 17 lutego 2016 @ 10:24

    Jestem zainteresowana pracą w Holandii od zaraz
    Z poważaniem
    Marzena Mak

  2. Wioleta i Łukasz na 24 lutego 2016 @ 19:56

    Witam serdecznie małżeństwo w wieku 28 30 lat z doświadczeniem na produkcji zdobytym w Polsce jak i za granicą pakowanie krojenie warzenie etykietowanie praca na chłodniach itd,,, cheć do pracy od zaraz stan zdrowia bardzo dobry posiadamy numer sofi 4 lata doświadczenia nasz numer +48 786148056 chec wyjazdu od zaraz

  3. Wioleta i Łukasz na 24 lutego 2016 @ 19:56

    Witam serdecznie małżeństwo w wieku 28 30 lat z doświadczeniem na produkcji zdobytym w Polsce jak i za granicą pakowanie krojenie warzenie etykietowanie praca na chłodniach itd,,, cheć do pracy od zaraz stan zdrowia bardzo dobry posiadamy numer sofi 4 lata doświadczenia nasz numer +48 786148056 cheĆ wyjazdu od zaraz…

  4. lukasz00217 na 27 lutego 2016 @ 21:47

    Witam jestem zainteresowany pracą , Jestem pracowity,Proszę o przesłanie wiecej informacji na maila. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  5. Dzień dobry! Jestem obywatelką Ukrainy Mam zezwolenie na pobyt stały w Plshe! Jestem w liczbie Holandia Sophie. Czy to możliwe, aby odebrać pracę dla mnie? Byłbym wdzięczny za zaproszenie +31617736269